Liga Bobra - 5. kolejka

Za nami 5 kolejka ligi bobra.

W najciekawszym meczu grupy A Media Try Dar Alarm  podejmowało aktualnego mistrza ligi All Stars Katii Kominki. Cały mecz był wyrównany. Obie ekipy potwierdziły bardzo dobre przygotowanie do całego sezonu, jednak to chłopaki z Media Try wykazali się większą skuteczność pod bramką rywali i wygrali całe spotkanie 2:1.

W pozostałych meczach grupy A pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli zawodnicy RDK Szewnica, którzy pokonali Red bull Klembów 7:4, Latoszek uległ drugiej drużynie GS AKS 4:0,
Sami Swoi wygrali z Komodo Team 5:2, a PSB z Wyszkowa pokonało RKS Równe 3:1. Liderem po pięciu kolejkach pozostaje PSB z Wyszkowa z kompletem 15 punktów.

W grupie B najciekawiej zapowiadało się spotkanie Clubu Mokra z GS AKS I. Spotkanie wyrównane było tylko w pierwszej połowie, obie drużyny stworzyły sobie podobną ilość sytuacji podbramkowych, wynik 1:1 po pierwszej części bardzo sprawiedliwy. Druga połowa to już dominacja GS AKS, którzy bezlitośnie wykorzystali błędy obrońców. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem GS AKS I 7:2.
W pozostałych meczach grupy B chłopaki do wzięcia zremisowali z Bad Boys Ostrówek 2:2, FC Tulewo uległo Iskrze Jasienica 4:3, a Format pokonał Team Hangover 4:2.

W grupie C lider Wołomin Słoneczna podejmował Latidos Fuertes Jasienica. Pierwsza połowa pokazała, że chłopaki z Wołomina będą mieli niełatwą przeprawę z zawodnikami z Jasienicy. Jednak co doświadczenie to doświadczenie. W drugiej połowie lider bezlitośnie wykorzystywał każdy błąd Latidos Fuertes - wynik 11:5 całkowicie zasłużony.

W pozostałych meczach, FC TuTu pokonało FC Albatros 3:1, Promil Wola rozgromił Rządzę Kraszew 11:2, a Krzywica wysoko uległa Klonowym Liściom 9:2.

A już w przyszłą niedziele zapraszamy na boisko do Zabrodzia, gdzie o godzinie 12:00 All Stars Kati Kominki podejmie lidera PSB z Wyszkowa.