relacja z 14 kolejki Futboligi

Długi weekend majowy zakończony. To oznaczało koniec przerwy dla zawodników Futboligi, którzy w niedzielę rozegrali swoje czternaste mecze w sezonie.
Komu poszło najlepiej? A kto musiał się pogodzić z kolejną porażką?

Przede wszystkim zwycięstwa odniosły cztery najlepsze jak dotąd zespoły całych rozgrywek.
Al-Mar pokonał 3:2 FC Hash, Andromeda rozgromiła 12:1 Prestiż, Kati-Kominki nie dały szans Ursynowowi, a FC United pokazało miejsce w szeregu Incognito.
Dystans do tego kwartetu stracił natomiast Tiger. Podopieczni Mariusza Magierka niespodziewanie ulegli Sparcie Wołomin 2:3. Bohaterem meczu był Adrian Chlebowski, który zdobył wszystkie trzy bramki dla triumfatorów i prawdopodobnie było to najlepsze spotkanie, jakie rozegrał w zielonkowskich ósemkach.
Czy faktycznie? Co wpłynęło na tak dobrą formę tego gracza? I czy ostatni występ może oznaczać, że Sparta zdoła się obronić przed spadkiem? Oto co nam powiedział wspomniany Adrian Chlebowski.

Z pozostałych meczów warto wspomnieć o zwycięstwie Sokołów nad Promilem, jak również o niesamowitej passie In-Plusu. Wygrali czwarte już spotkanie i znowu nie stracili przy tym nawet gola.
Ciekawe, jak długo uda im się podtrzymać tę serię - wszystko jak zwykle zweryfikuje boisko. Następna kolejka już w najbliższą niedzielę.