Świąteczny Weekend Piłkarski

I liga

W sobotę Dolcan Ząbki zremisował z Wisłą Płock. Bramkę dla Wisły zdobył Dimityr Ilijew w 61 minucie spotkania. W 82 minucie wynik wyrównał Michał Bajdur z Dolcanu. Mecz zakończony został wynikiem 1-1. Dolcan Ząbki pozostał na 6. miejscu w tabeli i zdobył jeden punkt.

IV liga

W piątek, 3 kwietnia, Huragan Wołomin zmierzył się z MKS Ciechanów. Spotkanie zakończyło się wygraną Huraganu 2-1. Drużyna z Wołomina również obroniła swoją pozycję w tabeli zdobywając 3 punkty.

Liga okręgowa

19. kolejka rozegrana w sobotę to przegrana zespołu z Tłuszcza i remis Dolcanu II Ząbki. W Otwocku Bóbr Tłuszcz przegrał z Vulcanem Wólka Mlądzka 3-4. Tym samym Bóbr Tłuszcz pozostał na 8. miejscu z taką samą liczbą punktów (26), co dotychczas.

Dolcan II Ząbki zremisował z PKS Radość. Mecz zakończył się wynikiem 0-0. Dolcan pozostaje na szczycie tabeli, ale ma już o jeden punkt więcej.

Klasa A

Również w sobotę w ramach 15. kolejki Wicher Kobyłka wygrał z Koroną Jadów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1. Wicher awansował na 5. miejsce, ma 23 punkty. Kolejna drużyna w tabeli - MKS Hutnik Warszawa - traci do niego 3 punkty.

Huragan II Wołomin tym razem zmierzył się z drużyną z Dąbrówki. GKS Dąbrówka przegrał 2-3. Huragan Wołomin awansował na 7. miejsce z 20 punktami, a GKS Dąbrówka zakończył spotkanie spadając na 11. miejsce z 14 punktami.

W sobotę Mazur Radzymin przegrał z Marcovią 2000 Marki 0-2. Oba zespoły obroniły swoje miejsca w tabeli. Marcovia pozostała na 1., a Mazur na 4. miejscu.