Aktualności

4 lata Radia FAMA w Żyrardowie

Cztery lata obecności w eterze, to nie jest żadna okrągła rocznica, ale przez ten czas wydarzyło się baaardzo dużo. Radio FAMA z mało znanej rozgłośni stała się ważnym pośrednikiem w informowaniu mieszkańców Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego i innych miast naszego regionu o ważnych wydarzeniach politycznych, kulturalnych i społecznych. Nie zapominamy też o najbardziej przebojowej muzyce!
Nasi reporterzy codziennie odwiedzają niezliczoną ilość miejsc, by jak najlepiej, jak najpełniej opowiedzieć Wam na antenie o tym, co ciekawe, czasem śmieszne, a zawsze istotne dla naszych słuchaczy. Według nas, dobre radio lokalne to takie, które jest blisko swoich Słuchaczy. Właśnie takie radio staramy się dla Was robić!
Dziękując za wspólne 4 lata, przygotowaliśmy dla Was materiał odsłaniający nieco radiowego rzemiosła. Usłyszycie w nim wspomnienia, a także głosy, które towarzyszą Wam każdego dnia na 104,1 fm. Są to (w kolejności występowania):
Mateusz Urbaniak – prezenter, dziennikarz,
Jacek Wolszczak – prezenter, dziennikarz,
Iwona Weronika Sadowska – dziennikarka, wydawca Wiadomości Lokalnych, szefowa Działu Informacji,
Barbara Chlewicka – redaktor naczelna Radia FAMA Żyrardów, dziennikarka, prezenterka (w skrócie: Szefowa Wszystkich Szefów :))
Małgorzata Niewiadomska, Paulina Kołodziejska lektorki Działu Informacji,
Lucjan Krzysztof Chrzanowski – prezydent Żyrardowa,
Tomasz Krupski vice-burmistrz Grodziska Mazowieckiego,
Artur Chmielewski – prezenter, dziennikarz,
Agnieszka Adamska
Dział Reklamy,
Wojciech Cieślak
– prezenter.

Urodzinowy materiał przygotowali:
Iwona Weronika Sadowska, Jacek Wolszczak