Futboliga - 10. kolejka

Koniec rundy jesiennej w Zielonkowskiej Futbolidze coraz bliżej! Zespoły robią co mogą, by podczas kilkumiesięcznej przerwy między pierwszą a drugą częścią sezonu zajmować jak najlepsze miejsce, przez co wszystkie mecze są emocjonujące a wyniki bliskie remisów. W ostatniej kolejce na pierwszy plan wysunął się mecz In Plusu z Tigerem. Jedni i drudzy bardzo potrzebowali trzech punktów, lecz po remisie 3:3 musieli zadowolić się jednym punktem. Swój pojedynek wygrał z kolei lider tabeli Dar Mar, który w najniższych możliwych rozmiarach odprawił FC Ursynów. Wysokie zwycięstwa odniosły za to Sparta Wołomin i Andromeda, które swoich przeciwników pokonywały w stosunku 5:1 i 6:1. Po serii przegranych meczów wreszcie przełamały się natomiast Sokoły. A ostatnia kolejka przed wielomiesięczną przerwą już w najbliższą niedzielę. Wtedy też dowiemy się kto cała zimę spędzi w fotelu lidera. Prestiż czy Dar Mar? W ankiecie na stronie www.futboliga.pl więcej osób wskazuje na Dar Mar, ale jak zwykle to boisko wszystko zweryfikuje. Zapraszamy do wysłuchania relacji :