Liga Bobra - 8. kolejka

8 kolejka ligi Bobra już za nami. W najciekawszym meczu grupy A Sami Swoi podejmowali RKS Równe - obie drużyny walczą o awans z grupy. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, obie drużyny zagrały ofensywnie, ale to Sami Swoi popisali się większa skutecznością - wynik do przerwy 3:1 dla Samych swoich zasłużony. Druga połowa to przebudzenie chłopaków z Równego. Walczyli do samego końca, ale niestety to było zbyt mało na dobrze prezentujących się przeciwników. Wynik 4:3 dla Samych Swoich i awans z grupy stał się faktem. W pozostałych spotkaniach Latoszek uległ Media Try Dar Alarm 8:6, All Stars Kati Kominki wysoko pokonało Red Bull Klembów 9:2, PSB z Wyszkowa bez większych problemów pokonało Komodo Team 7:2, a RKS Szewnica przegrało z GS AKS II 7:2. W grupie B Club Mokra pokonał Chłopaków do Wzięcia 5:2, GS AKS I rozgromił Iskrę Jasienica 9:0, FC Format wysoko uległ Balcerak Skład 8:1, a Bad Boys Ostrówek niespodziewanie przegrał z FC Tulewo 7:2. W grupie C Klonowe Liście rozgromiły Rządzę Kraszew 13:3, FC Albartos przegrał wysoko z Promilem Wola 13:2, FC Tu Tu pokonało Krzywice 8:4, a Latidos Fuertes Jasienica wygrało z FC Lipiny 7:6. Posłuchajcie pełnej relacji: