Liga Bobra - druga kolejka

O samym poranku na Tłuszczańskim Orliku wstawiły się drużyny RKS Równe i Red Bull Klembów. Pierwsza połowa spotkania to dominacja młodzieży z Klembowa. Gratulacje dla Norberta Marcinkiewicza, który w I połowie ustrzelił hat-trick'a. W II połowie spotkania, zawodnicy z RKS'u Obudzili się i zaczęli odrabiać straty, jednak do wyrównania zabrakło im czasu. Dobry występ Norberta Januszewskiego! Ostateczny wynik: Redbull Klembów - RKS Równe  6:5 (4:1)
W najciekawszym meczu drugiej ligi Torpedo Tłuszcz podejmowało drużynę Latoszka. Pierwsza połowa bardzo wyrównana, obie drużyny pokazały, że łatwo punktów nie oddadzą, dlatego też 3:3 to bardzo sprawiedliwy wynik. W drugiej połowie Torpedziaki pokazali że zdobyte doświadczenie w pierwszej lidze procentuje. strzelili 3 bramki i zasłużenie wygrali 6:3. Zawodnikiem meczu został Konrad Kowalski z Torpedo.

Pozostałe wyniki II ligi:
Wołomin Słoneczna - FC Format 3:6 (2:4)
Obrońcy tytułu - Sami Swoi 7:2 (3:2)
PBS w Wyszkowie - Rządza Kraszew 7:0 (3:0)
Krzywica - Chłopaki do Wzięcia 1:2 (1:1)
RDK Szewnica - Robcar Międzyleś 11:3 (5:1)
Latoszek - Torpedo Tłuszcz 3:6 (3:3)

Druga kolejka w pierwszej lidze minęła pod znakiem wielkich derbów Zabrodzia i Jasienicy. W pierwszym meczu GS Zabrodziaczek podejmował odwiecznego rywala Club Mokra GS Zabrodzie. Mecz zapowiadał się bardzo emocjonująco. Jak to w meczu o wysoką stawkę, pierwsza połowa była typowym badaniem rywala, dlatego też zobaczyliśmy w niej tylko jedna bramkę dla Zabrodzaczka. Druga połowa to już ciekawa, otwarta gra obu drużyn. Skuteczniejsi byli aktualni mistrzowie Ligi Bobra GS Zabrodziaczek, którzy zasłużenie wygrali z Clubem Mokra 7:2. W drugich derbach tego dnia AllStars Kati Kominki zmierzył się z Iskrą Jasienica. Początek meczu bardzo wyrównany, jednak skutecznością popisali się All Starsi, którzy wygrali zasłużenie 7:2.