Sport

Ostatnia runda zielonkowskich ósemek!

Runda jesienna zielonkowskich ósemek dobiegła końca. Nieco ponad dwa miesiące rywalizacji przyniosło mnóstwo emocji, a walka o tytuł rycerzy jesieni trwała aż do ostatnich sekund. Ostatecznie zespołem, który do drugiej części sezonu przystąpi z pierwszego miejsca będzie Dar-Mar. W niedzielę ta drużyna zremisowała 2:2 z In-Plusem, co pozwoliło jej zachować lokatę na czele stawki. W strefie spadkowej znalazły się z kolei FC Hash oraz Incognito i od marca te zespoły czeka trudna batalia o to, by wydostać się z zagrożonych rejonów. Ale w piłce nie ma rzeczy niemożliwych.

W drugiej lidze dziewiąty mecz z rzędu wygrało Retro, ważne starcia na swoją korzyść rozstrzygnęli też Amatorzy i Wola Rasztowska, a warto również wspomnieć o efektownym zwycięstwie Sparty Wołomin nad Al-Maj Car. Podopieczni Jacka Słońskiego nie dali żadnych szans markowianom, wygrywając aż 8:2. Przyczynił się do tego Robert Wojtyra - autor trzech bramek i asysty. Jak z perspektywy czasu wyglądał ten mecz jego oczami? I czy Spartę stać na to, by na wiosnę stanowić realne zagrożenie dla najlepszych ekip na zapleczu elity? Posłuchajmy co w tych sprawach miał do powiedzenia napastnik zespołu z Wołomina.

Ponieważ zmagania na trawie dobiegły końca, powoli czas przechodzić na halę. W dniach 1-2 grudnia odbędzie się turniej organizowany przez Nocną Ligę Halową. Po wszystkie szczegóły zapraszamy na www.nocnaligahalowa.pl. Zostało dosłownie kilka ostatnich miejsc.