Sport

W Nocnej Lidze Halowej drużyny właśnie przekroczyły półmetek zmagań

W Nocnej Lidze Halowej drużyny właśnie przekroczyły półmetek zmagań.
Na każdym poziomie rozgrywkowym potworzyły się więc grupy - ta, która będzie walczyła o mistrzostwo, druga której przyjdzie rywalizować w środku tabeli i ta,
gdzie będzie bardzo gorąco, bo jej uczestnicy będą próbowali obronić się przed spadkiem.

W czwartej lidze hitem było spotkanie Marcovy z Hyundaiem. Ci pierwsi prezentowali ostatnio bardzo dobrą formę i potwierdzili to w poniedziałkowym starciu
triumfując 7:3.
Równie ważny triumf padł łupem Na Fantazji. Młodzi zawodnicy z Kobyłki nie byli faworytem konfrontacji z No Name i ten mecz źle się dla nich zaczął,
ale im spotkanie trwało dłużej, tym wyglądało to lepiej i w końcowym rozrachunku podopieczni Kacpra Jąkały triumfowali 4:2!
Jak tę potyczkę przeżywał Kamil Osowski? Co jego zdaniem zadecydowało o sukcesie? Posłuchajmy wypowiedzi zdobywcy dwóch bramek w tym spotkaniu.

W trzeciej lidze nikt nie potrafi zatrzymać Progresso. Zespół z Radzymina we wtorek nie dał większych szans Multi-Medice i jest na najlepszej drodze do awansu.
Po piętach depcze mu Dar-Mar, który wydaje się być najpoważniejszym rywalem Progresso w walce o 1 miejsce.
Dość nieoczekiwanie w rywalizację tylko o utrzymanie uwikłała się z kolei Bomba Boys.
Podopieczni Mateusz Nowaczyńskiego tym razem ulegli jedną bramką Antykwariatowi, chociaż wcale nie byli słabsi i wciąż na swoim koncie mają zaledwie trzy punkty.

W drugiej lidze tak naprawdę możemy mówić o status quo. Od początku sezonu na czele są te same zespoły czyli WLSP i Fil-Pol. Ci pierwsi mieli jednak w środę ciężką przeprawę, bo dopiero na kilkanaście sekund przed końcem zdobyli zwycięskiego gola z Łabędziami. Dużo wcześniej sukces zapewnił sobie z kolei Ormed, który po słabym początku mocno się rozpędził i w piątej serii pozostawił w pokonanym polu Adrenalinę.

Natomiast w elicie Nocnej Ligi aż cztery z pięciu spotkań zakończyły się różnicą jednego gola!
To, co działo się we wszystkich czwartkowych meczach trudno streścić w kilka zdaniach, dlatego zapraszamy na stronę www.nocnaligahalowa.pl, by tam dowiedzieć się wszystkiego ze szczegółami!