Halo Tu Radzymin! - ​ Zaduszki Jazzowe w Radzyminie


Tegoroczne Zaduszki Jazzowe staną się okazją nie tylko do powrotu do korzeni, ale także do odkrycia nowych brzmień jazzowych. Na scenie Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie zaprezentuje się wyjątkowy zespół - Łukasz Makowski Quintet.

Lider zespołu, Łukasz Makowski, znany jest z niezwykłego talentu i umiejętności łączenia tradycyjnych dźwięków jazzu z nowoczesnymi brzmieniami. Jego autorskie kompozycje, zaaranżowane wspólnie z pozostałymi członkami zespołu, przeniosą nas w świat pełen niesamowitej harmonii i unikalnych dźwięków.

W składzie zespołu, oprócz Łukasza na kontrabasie i gitarze basowej, usłyszymy również Adę Wyszyńską (wokal), Łukasza Banaszkiewicza (saksofony), Pawła Kukułę (fortepian/keyboard) oraz Marcina Jahra (perkusja).

Czy jest lepszy sposób na spędzenie Zaduszek niż otoczenie się magią jazzu? Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Bilety są dostępne online oraz w kasie biblioteki.

Dla wszystkich, którzy kochają jazz i chcą przeżyć niezapomniane chwile, Zaduszki Jazzowe w Radzyminie stanowią obowiązkowy punkt w kalendarzu.